Öncelikle kişi veya işletme olarak duyduğunuz ihtiyacı konuşarak başlattığımız görüşmelerimizde, taleplerinize uygun teknolojiyi ve bilgi birikimimizi kullanarak sorunsuz, ihtiyaca tam yönelik ve güncel bir çözüm aracı ortaya sunmaktayız. Kurumsal web sitelerinden blog sitelerine, CRM yazılımlarından çeşitli otomasyonlara kadar bütün alanlarda sizlere en uygun çözüm olmak için çalışıyoruz.

Kurumsal web web siteleri için sunduğumuz Muya CMS, kurulumunu yaptığımız web sitenizin içeriğini doğru, anlaşılır ve arama motorlarına uygun şekilde yayın yapmanıza olanak sağlar. Her türlü içeriği yönetebildiğiniz gibi, Google Analytics gibi analiz uygulamalarına da başka araçlar kullanmadan izlemenize olanak tanır. Muya CMS, arama motorlarına uygun olduğu gibi web sitenizin performansınız optimize ederek arama motorlarının sevdiği web sitelerinden bir tanesine sahip olursunuz. Talep ettiğiniz modüller ise tarafımızca hazırlanarak web sayfanıza yeni bir özellik olarak sunulmaktadır.

Özel bir proje isteğiniz olduğunda ise, ekibimiz sizin ihtiyaçlarınızı dikkatle dinleyerek en uygun, hızlı ve anlaşılır bir ortamda talebinizi karşılar.

Muya CMSMuya CMS Başlangıç Ekranı

x
test test. Kabul Et
Şimdi Ara!Şimdi Ara!